Kaštelanke se ne odriču titule, iako im je malo tko davao ikakve šanse

Piše Darko Rapić
6. travnja 2018. - 00:24
kastela_osijek13-201017_1024

Malo tko davao je ikakve šanse odbojkašicama Marine Kaštela u finalnoj seriji, a one su u drugoj utakmici itekako pokazale da se neće tek tako odreći svoje titule. Jednostavno, za njih je to bila predivna večer.

U gotovo ispunjenoj dvorani u Kaštel Starome ljubitelji odbojke došli su s nadom da će nakon prekjučerašnjeg poraza Kaštelana barem odbojkašice ostvariti pobjedu na svom parketu. I imali su što vidjeti. Nakon tijesnog prvog seta, u kojem su Marinke izdržale pritisak gostujućih igračica, u sljedeća dva seta potpuno su dominirale parketom i s 3:0 stigle do izjednačenja u finalnoj seriji.

Špina se otvorila na početku drugog seta u kojem je Marina već u startu pobjegla na pet poena razlike (7:2). Do prvog tehničkog time-outa prednost je pala na dva razlike (12:10)...

19. travanj 2024 21:26