Ostaloodbojka

Kaštelanke pušu za vratom Mladosti: dalmatinskim klubovima odgovaraju gostovanja, Brda i Zadar poraženi kod kuće

Piše Darko Rapić
29. listopada 2020. - 19:24

Dalmatinski klubovi imali su prilično uspješan odbojkaški vikend, pogotovo klubovi koji su igrali u gostima. Kaštelanski predstavnici pobjedom su zaključili ‘turneju’ po Jadranu.

Ribola Kaštela s glatkih je 3:0 svladao Zadar, čime je prvi put ove sezone povezao dvije pobjede. Prvi i treći set prošao je u dominaciji gostiju na parketu, dok su u drugom Zadrani uspjeli nanijeti kakav-takav otpor. Kaštelani malo po malo podižu svoju formu, u nadi da će se pobjednički niz zadržati što duže. Do pobjede je stigla i momčad Splita, kojoj gostovanje u Sisku nije bilo nimalo lako. Prva dva seta gosti su se mučili, ali se nakon dva produžetka isplatilo na semaforu vidjeti velikih 2:0. Potom su prohujali trećim setom, uzevši maksimalna tri boda.