Ostaloodbojka

Kaštelanke izborile finale Kupa, rezultat ni u jednom trenutku nije dolazio u pitanje

6. rujna 2020. - 21:41

U finalu izdanja Kupa Snježane Ušić igrat će odbojkašice OK Kaštela i HAOK Mladosti, po drugi put u zadnje dvije godine.

Dominacijom od početka do kraja, 'Malene' su u nedjelju svladale Riječanke s glatkih 3:0. Rezultat ni u jednom trenutku nije dolazio u pitanje, premda su gošće na početku drugog seta imale kratko vodstvo. U najboljem svjetlu pokazala se Ana Mioč, ovoljetno kaštelansko pojačanje koje je stiglo baš iz Rijeke.

Protiv svojih bivših suigračica postigla je 12 poena, a standardno dobra Stanović (14), te Rimac (9) i Vranković (8), probijale su gostujuću obranu kad im se god ukazala prilika. Najuvjerljiviji bio je treći set. Poletnošću u napadu, Kaštelanke su nizale poen za poenom te vrlo brzo ostvarile nedostižnu prednost.