Ostaloodbojkaški kup

Kaštelani nakon velike borbe ostali bez trofeja: ‘Zaslužili smo barem otići u peti set‘

Piše Darko Rapić
12. ožujka 2021. - 07:44

Odbojkaši Ribole Kaštela nisu se uspjeli popeti na prvi ovosezonski tron. U finalu Kupa Hrvatske u odbojci bolja je bila Mursa Osijek rezultatom 3:1.

Prava muška i borbena utakmica trajala je puna dva sata u ‘samo’ četiri seta. Učenik se pokazao uspješnijim od učitelja, rekli bismo, jer su dvojica donedavnih ‘Ribolaša’ – Ivan Matoković i Kristijan Šućur – bili važan pogon Mursine pobjede. Ipak, pobjedom je dirigirao Makedonac Stojan Iliev, unatoč raspucanom Ribolinom dvojcu Vuković-Bijelović.

Ribola je znala da se bori s jačim protivnikom, no trener Ivan Rančić u svom dugogodišnjem trenerskom opusu ima mnoštvo finala i trofeja na svojim leđima.

Upravo mu je to iskustvo poslužilo da odmah u startu iznenadi protivnika. Agresivan pristup na početku dao im je...

24. travanj 2024 16:34