Jugaši u Gružu deklasirali Mladost i osvojili jedini trofej u sezoni (FOTOGALERIJA)

21. prosinca 2008. - 19:31

Pobjednik Hrvatskog vaterpolskog kupa za 2008. je: Jug Croatia osiguranje!!!! Iz svega glasa je povikao Dubravko Cota, dugogodišnji službeni spiker, čovjek koji je bio na čelu kluba kada je 1983. godine Jug pobjedom protiv POŠK-a osvojio svoj drugi državni kup. Sinoć su Dubrovčani prigrabili jedanaesti državni kup, treći uzastopni, po deveti put Kup Hrvatske.

Na kraju finala na semaforu je svjetlilo velikih osam razlike za Dubrovčane, dvostruko su bili bolji od Mladosti (16:8) u utakmici koje takoreći nije bilo nakon brutalnog prekršaja Frana Paškvalina, centra Mladosti zbog čega je domaćin četiri minute krajem druge i početkom treće četvrtine imao igrača više.
- Šteta, za finale zbog isključenja, ali Kup je zasluženo osvojio Jug i tu se nema što dodati – kazao je Z...

20. travanj 2024 14:31