Ostalodramatično do kraja

El Clasico hrvatskog futsala: prvak pao usred Omiša, Makarani na korak do finala

Piše Ivan Renić
6. svibnja 2022. - 21:50

Baš kao što se i očekivalo, dalmatinski „El Clasico” nije razočarao. Pred gotovo punim Ribnjakom Novo Vrijeme je pobijedilo Olmissum s 2:1 u prvoj utakmici polufinala. Kako i priliči najvećem derbiju, krenulo je žustro i vatreno. Veliko rivalstvo vlada između dvaju klubova, a najbolji dokaz za to je puna gostujuća tribina koju su napunili Makarani.

Na prvi pogodak nije trebali dugo čekati. Već u petoj minuti „zeleno-plavi” zakuhali su opasnu priliku ispred gola Novog Vremena. Sjajno se snašao Sekulić iz prve gurnuvši za Jurlinu koji je pogodio za 1:0. Erupcija oduševljenja prolomila se tribinama. Oglasili su se bubnjevi i megafon kojima su vješto baratala omiška djeca.

Pet minuta kasnije živnuli su Makarani. Zaprijetio je u dva navrata Sesar iz daljine. Drugi put...

16. travanj 2024 08:55