OstaloLiga za prvaka

Dva pogotka Igora Šuljića donijela pobjedu Universitasu

16. svibnja 2018. - 00:47
universitas_jesenje1-150518

Dva pogotka Igora Šuljića donijela su Universitasu pobjedu na startu razigravanja za ulazak u Prvu ligu! Splitska sveučilišna futsal momčad na Gripama je s 2:1 svladala prvaka regije Sjever Jesenje poslije teških 40 minuta. Tako se i očekivalo. Uostalom, put u najviši rang ne može biti jednostavan, premda su postojale naznake da su Splićani na papiru kvalitetniji od Jesenja i Vinkovaca koji su također u Ligi za prvaka.

I zaista, od prve minute vidjelo se da je Universitas bolji. Većim dijelom susreta bila je to prava opsada gostujućeg gola, uz tek povremene, ali vrlo opasne „izlete“ Jesenja na domaću polovicu. Iz jednog takvog su „zeleni“ iz Gornjeg Jesenja pored Krapine i poveli kada je inače pouzdani vratar AFCU-a Franko Bilić kardinalno pogriješio. Dogodi se.