OstaloChallenge cup

Kaštelani ostali 'zamrznuti' na dva seta zaostatka: nada za odlazak u Milano tinja u uzvratnom dvoboju

Piše Darko Rapić
12. prosinca 2019. - 22:22

Mladost Ribola Kaštela 'smrzla' je na dva seta zaostatka u prvoj utakmici šesnaestine finala Challenge kupa.

Estonski prvak Pärnu očitao je lekciju kaštelanskim odbojkašima koji se iz hladne skandinavske zemlje vraćaju porazom od 3:1. Ni sjajni bloker Perić s čak pet blokova nije mogao nositi svoju obranu. Nju su najviše probijali estonsko-latvijski tandem Leppik-Platacs, uz veliku podršku domaćih navijača.

Momčad trenera Ivana Rančića i nije loše izgledala u početku. Imali su vodstvo do prvog tehničkog time-outa, no sredinom seta potonji tandem radi seriju koja donosi domaćinu nedostižnu prednost i vodstvo od 1:0.

Potom je Mladost uzvratila. Na pravi način, kako smo ih navikli gledati. S nekoliko odličnih kombinacija uspješno bježe na nekoliko poena razlike, a semafor...

18. travanj 2024 03:52