Ostaloporaz na startu

Makarani pružili hrabar otpor Sportingu, ali prvak Europe je bio prejak

21. studenog 2019. - 15:43

Očekivan poraz Novog Vremena Apfel na startu turnira Elitne runde Lige prvaka u ruskom Tjumenu. Aktualni prvak Europe Sporting ponovno je bio prejak. Lani u Lisabonu u istoj fazi natjecanja Portugalci su Makarane svladali 6:0, a ovaj je put završilo 4:0. Nije neka utjeha, ali eto.

Hrvatskog je prvaka koštao loš ulazak u oba poluvremena. Naime već poslije 29 sekundi susreta Sporting je poveo, u osmoj minuti već je bilo 2:0, a u drugoj mnuti nastavka Portugalci su poentirali dvaput i time definitivno slomili suparnika. Moglo je golova u makarskoj mreži biti još i više da nije bilo nekoliko vrhunskih obrana Filipa Baškovića, ali treba reći i da su igrači Tomislava Horvata u nekoliko navrata bili blizu pogotku.

Zlatnu je šansu propustio Igor Osredkar u 16. minuti kada je nakon do...

19. travanj 2024 13:53