Ostalokup nacija

Zadnji put je bilo dramatično uz rijetko viđeni preokret: hrvatski ragbijaši na Cipru traže nove bodove

Piše PSD
19. listopada 2019. - 12:37

Na Stelios Kyriakides Stadionu u ciparskom Pafosu Hrvatska će danas u sklopu Prvenstva Europe s početkom u 13.30 sati igrati protiv Cipra. Nakon uvjerljive pobjede u Zagrebu protiv Izraela ove subote naša reprezentacija gostuje na Cipru.

Prošle je sezone Hrvatska u Splitu uvjerljivo pobijedila rezultatom 46:24. Posljednju utakmicu na Cipru igrali su 2017., tada je bilo vrlo tijesnih 27:29 za Hrvatsku. Na poluvremenu Cipar je uvjerljivo vodio 20:3. Hrvatska je uspjela sustići sigurno vodstvo domaćina da bi Luka Kovačić, dvije minute prije kraja utakmice postigao zgoditak te uspješno pretvorio za pobjedu u jednom rijetko viđenom obratu.

19. travanj 2024 00:28