Ostaloliga prvaka

Makarani nisu kalkulirali, pobjedom osigurali elitnu rundu: Shkupiju tek dopustili počasni pogodak za rezultartsku kozmetiku

12. listopada 2019. - 00:17

Nikakvih kalkulacija nije bilo, Makarani su od prve minute krenuli agresivno s namjerom da čim prije povedu protiv Shkupija. To se i dogodilo već u sedmoj minuti kada je Bajrušović izveo korner, a Musinov prebacio za Osredkara koji je na drugoj vratnici pogodio za 1:0.

Probudili su se malo i gosti, no domaći vratar Herceg nije se dao svladati. Neočekivan problem za domaćine pojavio se u vidu petog prekršaja kojeg su zaradili nešto manje od pet minuta prije kraja poluvremena. Međutim vrlo brzo nakon toga povisili su vodstvo na 2:0.

Shkupi je tada igrao s golmanom-igračem, no Pulinho je ukrao loptu i dao do Babića koji je s centra pogodio praznu mrežu. Ipak, na odmor se nije otišlo s tim rezultatom jer je Gligorov iskoristio nepažnju Fideršeka i matirao Hercega za 2:1. Fideršek je...

24. travanj 2024 04:36