Ostalogimnastika

Dobro otvaranje natjecanja: Tijana Tkalčec 11. u preskoku na Svjetskom kupu u Bakuu

14. ožujka 2019. - 17:59
gimnastika39-251117

Hrvatska gimnastičarka Tijana Tkalčec osvojila je 11. mjesto u preskoku u kvalifikacijama održanim u četvrtak na Svjetskom kupu u Bakuu, a u petak će se za mjesto u finalu boriti Ana Đerek na gredi i parteru, Tin Srbić na preči te Robert Seligman i Filip Ude na konju s hvataljkama.

Prvi ovosezonski turnir Tijani Tkalčec nije donio nastavak fantastičnog niza iz prošle sezone kada je na svakom Svjetskom kupu na kojemu se natjecala ušla u finale te potom osvojila peto mjesto. U Bakuu je Tijana s ukupnom ocjenom 13.383 osvojila 11. mjesto.

Prvi skok Tkalčec je izvela nešto bolje te je on ocijenjen s 13.500 bodova, dok joj je za drugi pripala ocjena 13.266.

- Svjesna sam kako za finale ipak trebam skakati jače skokove. S obzirom na to da su ovdje cure koje su osvajale medalje na ...

25. travanj 2024 22:51