Ostalonapadački siromašno

Dvoboj s najmanje poena u povijesti Super Bowla: Patriotsi slave, Belichick i Brady zajedno su osvojili šesti naslov

4. veljače 2019. - 08:21

New England Patriotsi su po šesti put u povijesti osvojili trofej Vincea Lombardija pobijedivši Los Angeles Ramse sa 13-3 u 53. Super Bowlu odigranom na stadionu Mercedes-Benz u Atlanti, koji je bio daleko od najavljivanog spektakla i postao dvoboj s najmanje poena u povijesti završne utakmice prvenstva u američkom nogometu.

Bill Belichick i Tom Brady zajedno su osvojili šesti naslov, a New England Patriotsi su se izjednačili s Pittsburgh Steelersima kao najuspješnija momčad sa šest osvojenih trofeja Vincea Lombardija.

U napadački siromašnom prvom poluvremenu jedine poene postigao je pucač New England Patriotsa Stephen Gostkowski, kad je uspio pogoditi "field goal" sa 42 jarda u 20. minuti zahvaljujući čemu je momčad iz Bostona vodila sa 3-0 na polovici utakmice. Bio je to drugi ...

19. travanj 2024 00:18