Ostaloliga prvaka

Makarani izgubili i drugu utakmicu

17. studenog 2018. - 00:15
oiiitttt

Nakon 80 minuta Elitne runde Lige prvaka u Lisabonu Novo Vrijeme Apfel na bodovnoj je nuli, no malo je tko mislio da će Makarani još uvijek biti i na nuli što se tiče golova. Nakon Benfice koja ga je porazila 5:0, domaćin Sporting hrvatskog je prvaka ispratio sa šest golova u mreži.

Ono što su Makarani izbjegli protiv Benfice, sinoć nažalost nisu - rano primljeni gol. I to ne jedan, već dva unutar prvih pet minuta. Oba iz auta. Kod prvog gola, poslije samo 83 sekunde igre, Osredkar i Musinov nisu zatvorili Caryja, a kod drugog Lucas nije blokirao Dieguinha koji je u padu volejem poslao loptu iza leđa vratara Baškovića. Naivna dva gola koja su odmah deprimirala momčad Tea Strunje.

Polovicom prvog dijela Nunes Rocha povisio je rezultat udarcem iz okreta sa sedam metara i tu ...

23. travanj 2024 16:28