Tercet poravnat na vrhu: ‘Apfel’ vodio 3:0, a onda se zadovoljili remijem

Piše Jakov Kovačević
23. listopada 2018. - 17:32
mnk_novo_vrijeme_crnica_10102018_04.JPG

U derbi susretu trećeg kola 1. HMNL u Zagrebu su Uspinjača Gimka i Novo vrijeme Apfel podjelili bodove odigravši 4:4. Obje su momčadi u ovaj dvoboj ušle s maksimalnim bodovnim učinkom, a sam početak susreta nije nagovještavao rezultatsku neizvjesnost.

Makarani su poveli već u drugoj minuti kada je Eduardo pogodio mrežu domaćih za 0:1. Kada su Osredkar u sedmoj i Vuković u osmoj minuti zabili za 0:3, momčad Tea Strunje došla je do velike prednosti. No, domaći se nisu predavali, u završnici poluvremena pogodcima Markića, Koturovića i Mataje poravnali su na 3:3.

U nastavku je Lucas u 25. minuti donio novu prednost gostima. Mataja je svojim drugim pogotkom u 31. minuti ponovo utakmicu učinio neizvjesnom. Na kraju podjelom bodova jedni i drugi mogu biti zadovoljni jer su tako...

25. travanj 2024 11:55