Tampa Bay na korak do velikog finala

20. svibnja 2018. - 14:05
Tampa Bay

Hokejaši Tampa Bay Lightninga pobijedili su Washington Capitalse sa 3-2 (2-0, 1-1, 0-1) u petoj utakmici finala Istočne konferencije NHL doigravanja za Stanley Cup te poveli sa 3-2 u seriji na četiri pobjede.

Brzi pogoci domaće momčadi na početku prve i druge trećine pokazali su se ključnima u ovom dvoboju. Cedricu Paquetteu trebalo je samo 19 sekundi za prvi pogodak na utakmici. Tampa Bay je preko Čeha Ondreja Palata u 10. minuti poveo sa 2-0 što je bio rezultat prve trećine.

Ryan Callahan je nakon 33 sekunde igre u drugoj trećini donio domaćoj momčadi tri pogotka prednosti. Washington je do kraja tog perioda uspio smanjiti zaostatak preko Jevgenija Kuznjecova. Sve do 59. minute i gromovitog udarca Aleksa Ovječkina Capitalsi nisu uspjeli doći do drugog pogotka. U posljednjih 9...

19. travanj 2024 16:00