Košarkapred 500 gledatelja

Žuti se lako obračunali s Dinamom na Gripama, u jednom trenutku bilo je i plus 40

Piše Ivan Renić
1. studenog 2022. - 18:46

Košarkaši Splita pobijedili su Dinamo u 6. kolu HT Premijer lige rezultatom 96:62. Kada Dinamo stiže u Split, u bilo kojem sportu, izazove to nekako posebnu pozornost. Pogotovo u ovom slučaju jer je bila riječ o prvom okršaju na Gripama. Skupilo se tako oko 500 gledatelja tribinama, baš na blagdan Svih Svetih.

Nakon dva uzastopna poraza u domaćem prvenstvu, Žuti su se vratili pobjedama. Bilo je jasno kako je Split kvalitetnija momčad, usprkos nešto sporijem ulasku u utakmicu. Vodio je Dinamo u prvoj četvrtini, najviše plus tri. Međutim, furiozno su Subotićevi momci ušli u drugu četvrtinu. U redovima Zagrepčana nije imao tko parirati raspoloženom Shorteru koji je opet bio Splitov najraspoloženiji igrač.

Trica opet nije blistala, ali prolazi...

24. travanj 2024 08:54