Košarkapregled nba večeri

Zubac i Bogdanović pružili odlične partije u međusobnom okršaju, Clippersi se vraćaju kao pobjednici s gostovanja u Detroitu

27. prosinca 2022. - 09:35

U sinoćnjem okršaju LA Clippersa Ivice Zubca i Detroit Pistonsa Bojana Bogdanovića slavili su gostujući Clippersi nakon produžetka, a obojica hrvatskih košarkaša su pružili odlične partije.

Clippersi su slavili sa 142-131, a Ivica Zubac je u pobjedi svoje momčadi sudjelovao sa 12 koševa (šut iz igre 4/5), 15 skokova te jednom asistencijom i jednom ukradenom loptom u 41minuti provedenoj na parketu.

Najbolji strijelac utakmice i Clippersa, koji su u zadnjoj četvrtini nadoknadili zaostatak od 14 poena, bio je Paul George sa 32 koša i 11 asistencija. Luke Kennard ubacio je 18 koševa za Los Angeles, dok su Marcus Morris Sr., Norman Powell i John Wall ubacili po 16 koševa.

George je zauvijek doveo Clipperse u vodstvo nakon krađe i zakucavanja četiri minute do kraja produžetka. Cl...

25. travanj 2024 06:30