Košarkapregled nba večeri

Wizardsi pobijedili Lakerse, a LeBron James posato drugi najbolji strijelac u povijesti lige

20. ožujka 2022. - 09:56

U sinoć četiri odigrane utakmice u NBA slavili su domaćini - Washington Wizards su kod kuće pobijedili LA Lakerse, Minnesota Timberwolves Milwaukee Buckse, Cleveland Cavaliers Indiana Pacerse a Charlotte Hornets su bili bolji od Dallas Mavericksa.

Washington Wizards su sa 127-119 pobijedili LA Lakerse, prekinuvši tako niz od šest poraza. Do pobjede ih je predvodio Kristaps Porzingis sa 27 koševa, od čega je 16 zabio u zadnjoj četvrtini.

Ovaj poraz Lakersa zasjenio je veličanstvenu večer LeBrona Jamesa koji je s učinkom od 38 poena zasjeo na na drugo mjesto na listi najboljih strijelaca u povijesti NBA.

Washington je zaostajao 16 koševa prije nego je prvi put došao u vodstvo 107-106 nakon trice Porzingisa sedam i pol minuta prije kraja zadnje četvrtine.