Warriorsi izjednačili nakon dva gostujuća poraza, New York i Boston korak do prolaza

24. travnja 2023. - 08:41

Aktualni NBA prvaci Golden State Warriorsi pobijedili su Sacramento Kingse sa 126-125 i u seriji na četiri pobjede u prvom krugu doigravanja NBA lige izjednačili na 2-2. Nakon dva gostujuća poraza Warriorsi su upisali dvije domaće pobjede i nakon četiri utakmice rezultat je 2-2.

Stephen Curry je predvodio domaći sastav do pobjede sa 32 koša, pet skokova i četiri asistencije, međutim u završnici susreta je umalo postao tragičar. Minutu prije kraja je promašio tricu pri vodstvu Warriorsa 126-121, potom je pozvao minutu odmora, kada je Warriorsi više nisu imali, zbog čega je zaradio tehničku pogrešku, omogućivši Maliku Monku da smanji zaostatak na četiri poena zahvaljujući uspješno izvedenom slobodnom bacanju. De‘Aaron Fox je potom zabio tricu smanjivši na svega koš zaostatka. Curry ...

25. travanj 2024 09:38