Važna pobjeda Clippersa u borbi za drugo mjesto na Zapadu, Utah na domaćem parketu dobila Portland

9. travnja 2021. - 09:15

Košarkaši Utah Jazza pobijedili su Portland Trail Blazerse sa 122-103 uz 11 koševa hrvatskog košarkaša Bojana Bogdanovića.
Bila je to već 23. uzastopna domaća pobjeda Utaha, što je novi rekord franšize.

Jazzeri su otvorili godinu domaćim porazom od Phoenixa 95-106, a potom nanizali 23 domaće pobjede. Do ove sezone rekord im je iznosio 20 pobjeda.

Bogdanović i društvo utakmicu su prelomili u trećoj četvrtini koju su dobili sa 21 košem razlike (40-19) nadoknadivši zaostatak iz prvog poluvremena (53-56).

"Bila je ovo utakmica koju smo morali dobiti," kazao je Donovan Mitchell koji je sa 37 koševa predvodio domaću momčad.

"Nismo smjeli prekinuti seriju," dodao je.

Još pet igrača Utaha je imalo dvoznamenkasti broj koševa, a među njima i Bojan Bogdanovic koji je za 28 minut...

23. travanj 2024 19:17