Košarkaht premijer liga

Utakmica od koje se očekivao spektakl na kraju se pretvorila u jednosmjernu ulicu: Šibenka lagano svladala Alkar u Sinju

Piše Mišu Gulić
29. listopada 2022. - 20:07

Utakmica od koje se očekivao spektakl na kraju se pretvorila u jednosmjernu ulicu, praktički od prve minute. Naime, gosti iz Šibenika furiozno su otvorili utakmicu, bili su goropadni i nakon pet minuta imali 16:2, da bi kraj četvrtine dočekali uz ogromnih 28:8. Ništa kod Alkara nije funkcioniralo. Posebno nevidljiv bio je sinjski Amerikanac Brock prema kojem su Šibenčani agresivno iskakali i time ga potpuno odvojili od utakmice tako da do kraja nije zabio niti jedan koš.

Natruhe sinjskog oporavka bile su vidljive kroz drugi period, ali tek do minus 14, koliko je bilo u nekoliko navrata kroz susret, no ne i bolje od toga. Šibenka je tako puno lakše od očekivanog slavila četvrtu pobjedu, potpuno zasluženo, odličnom momčadskom igrom i uz briljantnu šutersku večer. Kod Alkara jedini...

19. travanj 2024 00:21