Utah slavila u Clevelandu, Bogdanović zabio 20 koševa

13. siječnja 2021. - 09:04

Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović io je jedan od ponajboljih pojedinaca u sinoćnjoj gostujućoj pobjedi Utah Jazza od 117-87 nad Cleveand Cavaliersima sa 20 koševa.

Bogdanovoć je odigrao 28 minuta, a u tom je vremenu uz šut iz igre 6/10, za trice 4/6 upisao 20 poena uz dva skoka i tri asistencije. Najbolji strijelac Jazza bio je Donovan Mitchell sa 27 ubačaja, dok je Jordan Clarkson dodao 21.

Kod Cavaliersa najbolji je bio Cedi Osman koji je utakmicu završio sa 17 koševa, četiir skoka i šest asistencija.

Philadelphia 76ers su prekinuli niz od tri porza zaredom nakon što su sinoć poslije nakon produžetaka sa 137-134 svladali Miami Heat, a Joel Embiid je za pobjedu svoje momčadi zabio 45 koševa od čega 35 u drugom poluvremenu.

Embiid je gađao i 13 od 13 s linije slobodnih b...

25. travanj 2024 18:34