Utah povela 2:0 u seriji u polufinalu Zapadne konferencije: Mitchell briljirao, Bogdanović zaustavio zvijezdu Clippersa

11. lipnja 2021. - 08:31

Košarkaši Utah Jazza poveli su sa 2-0 u pobjedama protiv Los Angeles Clippersa u polufinalu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige svladavši ih u drugoj utakmici na svom parketu sa 117-111.

Za razliku od prve utakmice u kojoj je sporije krenuo u susret te tek u drugom poluvremenu preuzeo kontrolu rezultata, domaći sastav je u drugoj utakmici vodio gotovo čitavim njezinim tijekom, početkom drugog poluvremena i 21 razlike (76-55). Ipak, pet minuta prije kraja Clippersi su se približili na 107-103 samo da bi Royce O'Neale i Joe Ingles pogođenim tricama odveli Jazz na 113-103 tri minute prije isteka vremena.

Utah je do nove pobjede predvodio Donovan Mitchell sa 37 koševa, Jordan Clarkson je s klupe dodao 24, a Joen Ingles 19, dok je centar Rudy Gobert uz 13 ubačaja imao i čak 20 sk...

19. travanj 2024 22:06