Košarkaaba liga

Težak poraz Žutih na gostovanju u Podgorici

3. listopada 2020. - 21:20

Impresionirani, nedorasli i od večer prije teške utakmice u Osijeku umorni Splićani očekivano su u Podgorici uvjerljivo poraženi kod jednog od favorita lige. Ovaj susret bio je samo potvrda onog što smo već prije znali, da je Budućnost dvije klase iznad i da će se Split s ovim rosterom (nije zaigrao ni Kedžo, nije se skidao) boriti za ostanak.

Momčad je ipak vodio trener Ivica Skelin koji je zbog viroze preskočio ogled u Osijeku, ali je doputovao u Podgoricu. U prvom poluvremenu Split je još i pružio solidan otpor favoriziranom domaćinu. Nakon početnih 11:3 iskoristio je Split opuštanje domaćina i ubačajem Čampare okrenuo na 14:16.

Međutim, nakon tog vodstva gostiju ubacili su igrači Budućnosti u samo jednu brzinu više i manje od četiri minute kasnije na semaforu j...

20. travanj 2024 16:52