Sunsi teško do pobjede protiv oslabljenog Jazza, Bogdanović nije igrao zbog ozljede

25. siječnja 2022. - 08:51

Hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović nije nastupio za Utah Jazz u 109-115 gostujućem porazu kod vodeće momčadi NBA lige Phoenix Sunsa zbog ozljede prsta lijeve ruke.

Bogdanoviću je ovo druga ovosezonska utakmica koju je propustio iz istog razloga, prije 17 dana je propustio i dvoboj protiv Toronto Raptorsa.

Osim Bogdanovića, Jazz je u Phoenixu igrao i bez ostalih startera, Donovana Mitchella (potres mozga), Rudyja Goberta (ozljeda lista), Mikea Conleya te ryocea O'Nealea (oba desno koljeno), ali su i tako desetkovani pružili odličan otpor Sunsima.

Predvođeni Jordanom Clarksonom gosti su 10 minuta prije kraja vodili sa 95-91, no tada je u tek nešto više od tri minute usliedila odlučujuća 11-0 serija domaćih kojom su poveli sa 102-95 i rutinski priveli susret kraju....

18. travanj 2024 18:34