Košarkazagreb - split 73 : 92

Splitski "žuti" razvalili Zagreb u Trnskome

12. travnja 2008. - 21:32

Košarkaši Splita CO ostvarili su na gostovanju kod Zagreba u Trnskom petu uzastopnu pobjedu u ligi za prvaka rezultatom 73:91, poluvrijeme 25:52.

Splićani su napravili sjajan posao u Trnskom. Već u prvom poluvremenu čvrstom obranom i s raspoloženim Garnettom razbili su Zagreb i došli do pete uzastopne pobjede.

U otvaranju utakmice žuti su proigravanjima Stipanovića i Ivanova dolazili do lakih pogodaka iz reketa, dok je s distance pogađao Garnett. U drugoj četvrtini Zagreb svoj prvi pogodak postiže tek u 4. minuti. Split u seriju 15:2 bježi na 41:17.

Na poluvrijeme Splićani su otišli sa 27 koševa razlike koje je još jednom tricom postavio igrač utakmice Marlon Garnett.

Drugo poluvrijeme kako se i očekivalo popustile su obrane obiju momčadi, ali je Split i dalje držao “mrav...

19. travanj 2024 12:19