Košarkaprvenstveni dvoboj

Split lagano do šeste pobjede u nizu: čak 14 asistencija Mavre, a Sullivan u manje od tri minute zabio deset poena

Piše Frane Vulas
13. veljače 2023. - 21:35

Split je stigao i do šeste uzastopne pobjede u domaćoj HT Premijer i regionalnoj Admiral Bet ABA ligi, do važnog trijumfa u borbi za ‘jedinicu‘ u hrvatskom prvenstvu. Na isteku prve četvrtine imali su gosti i plus četiri (18:22). Tada je u početku indisponirani i brzo zamijenjeni Shorter u zadnjoj sekundi pogodio tricu s centra. No, momčad trenera Srđana Subotića je u posljednje vrijeme baš u velikom naletu, u odličnoj formi, pa je dojam je i u trećoj brzini stigla u drugom poluvremenu do u konačnici uvjerljivog trijumfa, možda na koncu čak i izraženom previsokom razlikom s obzirom na solidan otpor Alkara u dobrom dijelu susreta.

Drugu četvrtinu obilježio je Sullivan s čak deset postignutih poena u prvih dvije minute i 45 sekundi. Mavra koji je imao double-double učin...

25. travanj 2024 17:40