Košarkazaslužili poraz

Sonik Puntamika nije uspjela smanjiti ‘vrijednost‘ Vrijednosnica: Zadranin Šarlija na klupi Osječana ih je nadmudrio

28. veljače 2021. - 15:30

Igrači Sonik Puntamike nisu uspjeli smanjiti „vrijednost“ Vrijednosnica, poraženi su u Osijeku, pa reklo bi se zasluženo. Vodila se izjednačena borba za svaku loptu u prve dvije četvrtine, a onda negdje u početku treće „pada“ Punta koja se na kraju četvrtine zaustavlja na -11 koševa (69:58).

Kod domaćih Kujundžić, Porobić i Topalović u tom vremenu bili su na visini zadaće i napravili razliku. Posljednju četvrtinu kod gostiju poticao je mladi Filip Jošić u početku ali nije imao suradnika, da bi nakon toga probudili se Gospić, Rašić, Palčić i završavaju četvrtinu u svoju korist, ali se ne može do pobjede. Zato ju je uzeo Zadrani trener domaćih Stipe Šarlija.

Najbolji u domaćoj momčadi bio je Robert Kujundžić sa postignutih 29 koševa, a kod „Punte“ Dino...

25. travanj 2024 08:19