Sjajna predstava Ivice Zubca u pobjedi Clippersa protiv Raptorsa

28. prosinca 2022. - 06:59

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac pružio je sjajnu predstavu u gostujućem slavlju Los Angeles Clippersa protiv Toronto Raptorsa.

Clippersi su na parketu Scotiabank Arene pobijedili sa 124-113, a Zubac je za 31 minutu ubacio 23 koša uz 16 skokova ostvarivši 13. "double-double" ove sezone.

Bila je to sedma pobjeda Clippersa u posljednjih devet susreta, te 21. ove sezone uz 15 poraza za četvrto mjesto na Zapadu. Toronto sa skorom 15-19 drži deseto mjesto na Istoku.

Niti jedna momčad nije vodila više od šest koševa u prvom poluvremenu, ali su Clippersi u trećoj dionici "pobjegli" na +18 (89-71), da bi početkom posljednje četvrtine imali i 23 razlike (109-86) i potom mirno priveli susret kraju.

"Ovo je bila jedna od naših najcjelovitijih utakmica sezone," rekao je trener Clippersa T...

24. travanj 2024 05:02