Košarkaprvenstveni dvoboj

Sinjani su zasluženo odnijeli bodove iz Dubrave: mogli su i prije prelomiti susret, ali su u završnici pokazali mirnoću

Piše Mišo Gulić
21. siječnja 2022. - 22:10

Teško, ali zasluženo Alkar je odnio bodove iz Dubrave, čime se domaćinima osvetio za poraz iz prvog dijela sezone kada se igralo u Sinju. Na domaće vodstvo od 3:0, Alkar je odgovorio strašnom serijom od 17-0, a nešto kasnije je semafor pokazao i najvećih plus 15.

Prvi period Sinjani su zaključili s 12 koševa viška, a onda se gotovo raspali u drugoj četvrtini kada ih je šut u potpunosti izdao. Ipak, dva viška na poluvremenu bili su na strani sinjske momčadi. Furnir je početkom nastavka nakratko preokrenuo, ali tada su igrači Alkara ponovno namjestili nišanske sprave i pred završnih deset minuta ostvarili novih plus 12.

Bilo je i 14 na strani gostiju početkom četvrtog perioda, no tada se ponovno Alkar zaustavio, ostao četiri minute bez ubačaja i dozvolio Dubravašima povra...

25. travanj 2024 10:55