Košarkapod obručima

Sedmi poraz u regionalnoj ligi: ‘Žuti‘ su u okrnjenom sastavu bez glavnog igrača Shortera pali tek u zadnjoj četvrtini

Piše Ivan Renić
5. prosinca 2022. - 21:16

Košarkaši Splita poraženi su od Mornara rezultatom 88:104 u 8. kolu AdmiralBet ABA lige. Bio je to sedmi poraz Žutih u regionalnoj ligi, u povratničkoj utakmici Roka Ukića. Prekaljeni razigravač odlučio se vratiti i još jednom pomoći Splitu. U povratku na parket 38-godišnjak je upisao 11 koševa, uz sedam asistencija.

Nije to, međutim, bilo od prevelike koristi Splitu koji je ipak poražen. Međutim, Žuti su u okrnjenom sastavu bez glavnog igrača Shortera pali tek u zadnjoj četvrtini. Hrabro su se držali, osokoljeni valjda prolaskom hrvatskih nogometaša u četvrtfinale. U prvoj su četvrtini u dva navrata i vodili (16:15 i 19:18). Na poluvremenu su zaostajali samo četiri poena. Goste su u igri držali Mavra, Sullivan i Runjić.

Do dvoznamenkaste prednosti Mornar je došao...

19. travanj 2024 09:13