Prvaci smanjili zaostatak u seriji, Sixersi na korak do drugog kruga doigravanja

21. travnja 2023. - 08:46

Aktualni NBA prvaci Golden State Warriors pobijedili su Sacramento Kingse sa 114-106 smanjivši vodstvo Kingsa na 2-1 u prvom krugu doigravanja Zapadne konferencije NBA lige koji se igra na četiri pobjede.

Nakon što su Kingsi dobili prve dvije utakmice, aktualni pravaci su u trećem ogledu pronašli put do pobjede.

Premda su igrali bez suspendiranog Draymonda Greena i bolesnog Garyja Paytona, Warriorsi su na parketu svog Chace Centra upisali pobjedu 114-106.

Domaćin je krenuo ozbiljno i nakon prve dionice je imao +9 (29-20). Do poluvremena su Warriorsi povećali prednost na 12 razlike (53-41). U trećoj dionici su imali i 18 razlike, no do kraja četvrtine Sacramento je smanjio na 84-72. U posljednjoj dionici Golden State je "pobjegao" na +19 (100-81), a potom mirno odradio posao do kra...

23. travanj 2024 18:41