Košarkapod obručima

Pobjeda Clippersa nad Spursima uz skroman učinak Zubca, George nakon pet ‘trica‘ drugo poluvrijeme odgleda s klupe

20. studenog 2022. - 11:03

LA Clipersi su sinoć sa 119-97 kod kuće pobijedili San Antonio Spurse, a hrvatski reprezentativac Ivica Zubac je u 23:59 minuta provedenih na terenu upisao tri koša, 11 skokova, jednu asistenciju i jedan blok.

Clipperse je do pobjede predvodio Norman Powell sa 26 koševa, dok je Paul George ubacio 21, sve u prvom poluvremenu.

George je odsjeo drugo poluvrijeme s bolovima u desnom koljenu nakon što je pogodio pet trica. Ozbiljnost njegove ozljede tek će se utvrditi, ali ostatak utakmice bio je na klupi u dresu.

Reggie Jackson dodao je 20 poena za Clipperse. Jakob Poeltl bio je najbolji u redovima San Antonia, kojem je ovo četvrti uzastopni poraz i deveti u zadnjih deset utakmica, sa 20 poena.

Sinoć su odigrane još četiri utakmice, a najneizvjesnija je bila ona između Atlanta Hawksa ...

25. travanj 2024 16:55