Košarkapregled nba večeri

Phoenix uvjerljivo slavio na gostovanju kod San Antonia, Dario Šarić odigrao odličnu partiju

5. prosinca 2022. - 09:02

Phoenix Suns su sinoć u gostima s visokih 133-95 svladali San Antonio Spurse, a Dario Šarić je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 17 koševa, dok je Bojan Bogdanović u porazu svojih Detroit Pistonsa sudjelovao sa 18 poena.

Phoenix je ponovno slavio nakon što mu je u petak Houston prekinuo niz od šest pobjeda, a Šarić je do odličnog učinka do 17 koševa došao u 21:28 minuti na terenu uz šut iz igre 6/8 (trice 4/5) te je tome pridodao tri skoka i dvije asistencije.

Deandre Ayton je ubacio 25 koševa i uhvatio 10 skokova, a Mikal Bridges dodao 20 koševa, od čega 17 u dominantnom prvom poluvremenu za Phoenix.

Ovo je 11. uzastopni poraz za Spurse, što je njihov najgori niz od kada su izgubili 13 puta zaredom 1989. godine. San Antonio je predvodio Keldon Johnson sa 27 poena, dok...

25. travanj 2024 11:58