Košarkapregled nba večeri

Phoenix Sunsi se vratili na vrh Zapadne konferencije, Dario Šarić odigrao solidnu utakmicu u pobjedi nad Thunderom

3. svibnja 2021. - 09:24

Košarkaši Phoenix Sunsa vratili su se na vrh Zapadne konferencije i čitave NBA lige 123-120 pobjedom na gotovanju kod Oklahoma City Thundera, a hrvatski reprezentativac Dario Šarić u uspjehu svog sastava sudjelova je s osam koševa, pet skokova, tri asistencije i jednom blokadom za 14 minuta provedenih u igri.

Sunsi su imali utakmicu u Oklahoma Cityju pod kontrolom, tri i pol minute prije kraja vodili su sa 119-103, no potom su dopustili domaćima veliku seriju kojom su se primaknuli na 121-117 uz napad. Tada je Luguentz Dort pokušao iznuditi prekršaj Devina Bookera na šutu za tricu, no suci su nakon pregleda snimke presudili u korist gostiju koji su tako ipak uspjeli sačuvati pobjedu.

Najučinkovitiji u sastavu Sunsa bio je Booker sa 32 ubačaja, dok je Chris Paul protiv momčadi z...

16. travanj 2024 21:44