Odlučile su trice: Sunsi poveli 2:0 protiv Bucksa u finalnoj seriji, Antetokounmpo umalo dostigao Jordanov rekord

Piše Robert Šola/SN
9. srpnja 2021. - 07:39

Noćas su kao gosti i drugi put pobijedili Buckse, ovaj put 118:108.

Nakon što su domaći dobili prvu četvrtinu (29:26), u drugoj su Sunsi bili uvjerljivi (30:16) te više nisu ispuštali prednost. Bucksi su im pet minuta prije kraja utakmice došli na minus 6, ali Paul i društvo ostali su dovoljno čvrsti. Paul je na minus šest ubacio tricu i vratio utakmicu u ritam gostiju. Igrači Phoenixa pogodili su fantastičnih 20 trica iz 40 pokušaja, što je bio ključni segment utakmice - pišu Sportske novosti.

Devin Booker noćas je s 31 (šut 12-15, trice 7-12) poenom bio najefikasniji u redovima pobjednika. Pridodao je tome 6 asistencija i 5 skokova. Chris Paul je opet bio jako dobar s 23 poena (10-20), 8 asistencija i 4 skoka. Odličnu večer imao je i Mikal Bridges s 27 poena (8-15), te...

24. travanj 2024 08:36