Košarkaaba liga

Ništa neočekivano se nije dogodilo u Beogradu: Partizan je dosta lako stigao do pobjede nad Zadranima

Piše Dražen Žura
2. siječnja 2023. - 21:04
Zadar, 041222. Dvorana Kresimir Cosic. Utakmica kosarkaske Premijer lige izmedju KK Zadar i KK Alkar. Na fotografiji: Luka Bozic.Luka Gerlanc/

Nije se dogodilo ništa neočekivano u Beogradu, nego li je izražavanje kvalitete koju posjeduju Partizan! Još su velikom dijelu utakmice imali prigodu igrati s pričuvama, ako ih se uopće takvima može nazvati, jer svatko od njih slobodno može igrati u Zadru i biti ultra pojačanje. Najbolje se to vidjelo kroz učinak i igru Tristana Vukčevića koji je dominirao u svemu.

Igrali su domaćini na trenutke i za publiku, tako da je bilo atraktivnih zakucavanja, dodavanja iza leđa, baš onako košarkaška predstava u kojoj su njihovi navijači mogli uvelike uživati, Istina, u samom otvaranju utakmicu, Zadar je čak imao vodstvo 12:9, te su uspjeli do poluvremena ubaciti 49, ali i primiti 63 poena. Usporedbe radi, u zadnje dvije četvrtine upisali svega 28 čime se oslikala neusporedivost ove dvi...

25. travanj 2024 08:27