Košarkaiznad obruča

Mirna Jošićeva ruka: Sonic Puntamika nosi važne bodove iz Dubrave izborene u dramatičnoj završnici

9. listopada 2020. - 22:06

Vrlo teška, tvrda utakmica, gdje se pobjednik nije znao do samog kraja susreta. Tako je do posljednje četvrte četvrtine bio omjer za Sonik - Puntamiku 2:1 u dobivenim četvrtinama, da bi se za samo 20 posljednjih sekundi odvijala prava drama na parketu. U toj drami pobjednici su igrači Sonik-Puntamike koji su vodili 78:74.

Nakon minute odmora Furnira Petar Perić je pucao tricu i promašio, Brzoja hvata loptu i na 14 sekundi ima dva slobodna bacanja, od čega jedno koristi a drugo promašuje i rezultat je 75:78. Ponovo klupa Furnira traži minut odmora, a nakon toga Jošić radi osobnu nad Brzojom i ovaj 11 sekundi prije kraja pogađa oba bacanja za 77:78.

Nakon poena Furnira, trener gostiju Kuliš traži minut odmora i na osam sekundi prije kraja na Jošiću domaćini čine osobnu, a ovaj ...

20. travanj 2024 15:10