Košarkapod obručima

Košarkaši Šibenke doživjeli su i treći uzastopni poraz, ali je ovo jedan od onih koji toliko ne bole

Piše Krešimir Gulin
11. veljače 2023. - 21:53

Košarkaši Šibenke doživjeli su i treći uzastopni poraz računamo li domaće prvenstvo i Alpe Adria Cup. Međutim, ovo je jedan od poraza koji toliko ne bole, jer Narančasti su odavno izborili plasman u Ligu za prvaka.

Momčad trenera Damira Milačića i na gostovanju kod Škrljeva platila je danak umoru i ozljedama koje ih prate tijekom cijele sezone. Opet su bili bez kapetana i ponajboljeg igrača Paića, dok je Pleadin sjedio na klupi te toliko da popuni zapisnik.

Ipak, Šibenčani su bili ‘u utakmici‘ gotovo svih 40 minuta protiv domaćina koji je ‘grizao‘ za pobjedu koja im puno znači u borbi za ostanak.

Sredinom treće četvrtine Škrljevo je napravilo seriju (12:2) za vodstvo (62:52). Cijelu utakmicu domaćine je predvodio dobri Amerikanac Thornton, međutim vjerojatno klju...

19. travanj 2024 14:42