Nikola Jokić isključen zbog brutalnog prekršaja i vjerojatno ga čeka suspenzija

9. studenog 2021. - 08:49

U sjajnoj NBA sezoni i dalje uživaju košarkaši Golden Statea koji su u noći s ponedjeljka na utorak upisali već devetu pobjedu, u deset odigranih utakmica.

Ovaj put je Golden State na domaćem parketu pobijedio Atlantu 127-113 iako su gosti imali prednost na poluvremenu (65-61).

No, „ratnici“ su strašno odigrali treću četvrtinu koju su dobili 41-20, a predvodio ih je Stephen Curry koji je ubacio okruglih 50 poena. Imao je i deset asistencija, sedam skokova te 50-postotni šut iz igre (14-28), uz 9-19 za tri poena.

Sam Curry bio je previše za prošlosezonske finaliste Istočne konferencije, a još je 16 poena za Golden State ubacio Jordan Poole, dok je Andrew Wiggins dodao 13. Kod Atlante je najbolji bio Trae Young s 28 koševa i devet asistencija, dok je John Collins dodao 19 uz še...

25. travanj 2024 09:40