Košarkateška ozljeda

Jeziva scena u El Classicu: igrač Barcelone jako udario glavom o pod i ostao bez zubi

Piše SPORT SD
20. svibnja 2023. - 10:15

Real Madrid je u velikom derbiju pobijedio Barcelonu rezultatom 78:66 i plasirao se u finale Eurolige gdje će igrati protiv Olympiakosa.

Utakmicu će najviše htjeti zaboraviti igrač Barcelone Rokas Jokubaitis. Osim što je njegova momčad doživila težak poraz, u drugoj četvrtinin Jokubaitis je u jednom napadu izgubio ravnotežu, pao i glavom jako udario u parket.

Na usporenoj snimci se moglo vidjeti kako mu nakon udarca glavom o pod iz usta izljeću zubi, a prilikom odlaska na klupu je otvorio usta i pokazao kako je ostao bez velikog dijela prednja dva zuba.

Jokubaitis, naime, nije pokazivao da ga to nešto previše brine, a u igru se vratio već nakon poluvremena.