Košarkaponajbolji od naših

Ivica Zubac: Posloženo je sve kako bismo napravili jedan pravi, dobar rezultat

Piše Tvrtko Puljić/SN
28. kolovoza 2022. - 08:58

Ivica Zubac se diže iz utakmicu u utakmicu ovog ljeta i svakom novom on postaje sve moćnije oružje momčadi koju Damir Mulaomerović sprema za Eurobasket, ali i želi s dvije pobjede u pretkvalifikacijama za Eurobasket 2025. podići samopouzdanje momčadi. Poljska je iza nas, nakon teškog prvog poluvremena u nastavku su Hrvati okrenuli minus 11 i slavili, čak i bez previše stresa u završnici sa 72:69.

Ivica Zubac je odigrao 31 minutu. Za to je vrijeme ubacio 19 poena, iz igre je šutirao 8-11, stavio je tri od pet penala, uhvatio je deset lopti (dvije u napadu), opalio je dvije blokade, podijelio je asist, ukrao jednu loptu i četiri je izgubio. Po indeksu korisnosti bio je naš najbolji čovjek s valorizacijom 24, iza njega je Bojan Bogdanović imao učinak od 21 indeksnog poena....

18. travanj 2024 19:20