Košarkafrancuzi prejaki

Hrvatski mladi košarkaši bez polufinala Europskog prvenstva

18. srpnja 2019. - 21:34

Hrvatski košarkaški reprezentativci do 20 godina nisu se uspjeli plasirati u polufinale Europskog prvenstva koje se održava u Izraelu, nakon što su u četvrtak u četvrtfinalu izgubili od Francuske 63-71.

Hrvatska je slabije otvorila utakmicu. Nakon šest minuta igre Francuzi su već stekli već dvoznamenkastu prednost od 13-4. Obrana nije pokazala uobičajenu čvrstinu i prva četvrtina završava sa 23-10 za Francuze.

U drugu se četvrtinu ulazi s dozom nervoze na obje strane i rezultat pune dvije minute igre stoji da bi ga Francuska pokrenula košem i slobodnim bacanjem za 26-10, što je ujedno bila i najveća prednost Francuske na utakmici. Hrvatska je do konca poluvremena uspjela smanjiti na -13 kao i nakon prve četvrtine.

Povratkom s velikog odmora Hrvatska je pokazala zašto je (...

18. travanj 2024 13:12