Košarkatreće finale u nizu

Hrvatski košarkaši drugu godinu zaredom osvojili Kup Borislava Stankovića, Roko Rogić najkorisniji igrač

Piše Toma Dragičević/SN
24. srpnja 2019. - 19:42

Kup Borislava Stankovića nekad je bio jedan od najelitnijih pripremnih turnira košarkaških reprezentacija, prvo izdanje doživio je još 2005. godina, a od 2014. igra se u terminu kad na njemu osim domaćina mogu nastupiti samo kombinirane reprezentacije ostalih zemalja. Jedna takva je i Hrvatska, koja je u srijedu obranila naslov pobjednika Kupa Borislava Stankovića, drugu godinu zaredom osvojili smo turnir na koji smo otišli s B reprezentacijom, pišu Sportske novosti.

Međutim, u finalu je na drugoj strani bila "prava" Kina, ona koja će za mjesec dana nastupiti na svom Svjetskom prvenstvu i u kojoj ima dosta iskustva s velikih natjecanja. Za razliku od onoga što je VeljkoMršić poveo u Kinu, pogotovo nakon što su otpala šestorica s Ljetne lige u Las Vegasu. Međutim, od prve m...

18. travanj 2024 21:22