Dallas slavio u Clevelandu, Dončić isključen početkom treće četvrtine

10. svibnja 2021. - 11:12

Dallas je u gostima svladao Cleveland 124-97 i drži peto mjesto na Zapadu koje vodi izravno u doigravanje, iako je najbolji igrač Mavericksa Slovenac Luka Dončić isključen početkom treće četvrtine jer je nehotice udario u prepone Collina Sextona.

Dončić je igru napustio sa 15 poena i po pet skokova i asistencija. Najučinkovitiji kod Dallasa bili su Tim Hardaway Jr. sa 25 i Josh Richardson sa 20 koševa, a Collin Sexton je predvodio domaćine sa 24 poena.

Iako je Miami imao 21 koš prednosti uoči zadnje četvrtine, Boston se u posljednjih 12 minuta opasno približio, ali nije uspio napraviti preokret i na kraju je izgubio sa 124-130. Istaknuo se Jimmy Butler koji je od svojih 26 poena, 22 zabio u drugom poluvremenu. Duncan Robinson ubacio je 22, Bam Adebayo 20, a Trevor Ariza 19 ...

20. travanj 2024 06:09