Clippersi izveli drugi najveći preokret u povijesti lige, Mavericksi teško stradali u gostima kod Warriorsa

Piše HIna
26. siječnja 2022. - 09:02

Iako su gubili sa 35 koševa razlike u drugoj četvrtini Los Angeles Clippersi su dobili Washington Wizardse sa 116-115. Pobjedu je u u zadnje dvije sekunde donio Luke Kennard, koji je ubacio tricu i dodatno slobodno bacanje nakon prekršaja na njemu.

Ovo je drugi najveći preokret u povijesti lige, po čemu su se Clippersi izjednačili sa Sacramento Kingsima, koji su 2009. protiv Chicago Bullsa nadoknadili također 35 poena zaostatka.

Luke Kennard je utakmicu završio sa 25 poena, a Amir Coffey zabio je 29 koševa. Hrvatski centar Ivica Zubac imao je loš učinak, u 12 minuta na terenu ubacio je 2 koša iz slobodnih bacanja (šut 0-5), te tome dodao 4 skoka i 2 asistencije.

Kod domaćih Washington Wizardsa, kojima je ovo bio četvrti uzastopni poraz, Bradley Beal je ostvario 2...

17. travanj 2024 15:25