Košarkalakersi u sjajnoj formi

Zanimljiva noć na NBA parketima, hrvatski košarkaši skromni

4. prosinca 2019. - 11:31

Košarkaši Los Angeles Clippersa 117-97 domaćom pobjedom protiv Portland Trail Blazersa uspeli su se na drugo mjesto Zapadne konferencije NBA lige, a hrvatski centar Ivica Zubac je u novom uspjehu svoje momčadi sudjelovao s četiri koša (šut za dva 1-4, slobodna bacanja 2-2), tri skoka i dvije blokade za 14 minuta provedenih u igri.

Priliku je u dresu Portlanda dobio i Mario Hezonja koji je za sedam minuta ubacio dva poena (šut za dva 1-3) uz tri skoka i dvije asistencije.

Susret u Los Angelesu tijekom prvoga poluvremena bio je izjednačen, domaći su na odmor otišli sa samo tri pogotka prednosti (62-59), no u nastavku su se vrlo brzo odvojili i stigli do uvjerljive pobjede. Montrezl Harrell je ušavši s klupe bio najefikasniji kod Clippersa sa 26 ubačaja, Paul George je dodao 25, dok ...

25. travanj 2024 01:09