Košarkazanimljiva večer

Šarić odličan u pobjedi Sunsa, Paul George debitirao za Clipperse

15. studenog 2019. - 09:07

Hrvatski košarkaški reprezentativac Dario Šarić ugradio je 23 koša, šest skokova te po jednu asistenciju i blokadu u sedmu ovosezonsku pobjedu Phoenix Sunsa koji su kao domaćini svladali Atlantu sa 128-112.

Šarić je na parketu proveo gotovo 30 minuta šutirajući iz igre 9/12, a za tricu 3/5. Najefikasniji igrač Sunsa bio je Kelly Oubre Jr. sa 30 koševa, dok je Devin Booker ubacio 27.

U svojoj prvoj utakmici za Los Angeles Clipperse Paul George je postigao 33 koša uz devet skokova, ali je njegova momčad poražena na gostovanju u New Orleansu sa 127-132. Clippersi su igrali bez Kawhija Leonarda. Ivica Zubac je u igru ušao s klupe te za 11 i pol minuta postigao šest koševa uz pet skokova te po jednu asistenciju i blokadu. Pobjednike je sa 36 koševa predvodio Jrue Holiday.

19. travanj 2024 20:18