Košarkafuriozna treća četvrtina

Pukla 'stotka' na Gripama: nepogrešivi Gabrić odveo 'žute' do uvjerljive pobjede

9. studenog 2019. - 23:29

Furioznom trećom četvrtinom košarkaši Splita izjednačili su najuvjerljiviju pobjedu sezone. Dok su imali snage, Osječani su bili dobri, ali su platili danak kratkoj klupi budući je trener Domagoj Kujundžić (nekoć trener omladinskih kategorija Splita) imao samo sedam igrača u ozbiljnoj rotaciji.

Gosti su na poluvremenu vodili 46:43, a onda su ih „žuti“ u trećoj četvrtini pregazili pa se u posljednji period igre ušlo s prednošću Splita 75:57. U završnici je prve seniorske poene upisao Viktor Šarić, a petstotinjak gledatelja dugim je aplauzom na klupu ispratilo Tomislava Gabrića koji je do brojke od 27 poena stigao bez promašaja iz igre, 10/10 (dvica 4/4, trica 6/6)!

- Opet smo imali teško otvaranje s puno muke. To nam često uzima previše energije, no čestitam momci...

19. travanj 2024 04:20